Підгорецький замок – Підкамінь

Пропонуємо вам дводенний тур.

Писаний камінь, Терношори, Памір

Пропонуємо вам дводенний тур.

Великий Верх, Боржава, Шипіт, Поляницьке озеро

Пропонуємо вам дводенний тур.

Великий Верх, Боржава, Поляницьке озеро

Пропонуємо вам одноденний тур.

Вітрова електростанція – Верецький перевал

Пропонуємо вам триденний тур.

Боржава – Драгобрат

Пропонуємо вам чотириденний тур.

Пропонуємо цікаві тури на джипах (джиппінг) в Карпати з Тернополя та Львова. Це можуть бути цікаві тури вихідного дня для всієї родини, екстрим тури для дружньої компанії.

Тури на джипах у 2020 році в Карпати стали особливо популярними, бо не потребують великої кількості спорядження.

Чим цікаві джип тури у Карпати від AtomTravel?

Це унікальна можливість зробити відпочинок у горах незабутнім. Джип – це потужний автомобіль, який відмінно підходить для бездоріжжя. Йому не страшні круті схили, глибокі болота, дощ чи сніг, у рідких випадках. Завдяки потужним колесам ви будете долати перешкоди, милуватися красою яка буде оточувати з усіх боків.

Завдяки Джип турам Ви познайомитеся з місцевими жителями, які працюють високо у горах, їх побутом, звичаями, смачними гуцульськими стравами. Побачите справжні Карпати. Гірське бездоріжжя допоможе вам якнайкраще дізнатися про те, як живеться людям високо у горах. Кожен тур цікавий тим, що планується під групу, з урахуванням побажань її членів.

Пропонуємо різні по складності джип тури у гори. Максимальна кількість людей в одному джипі – 4, тому бронюйте місця у турі заздалегідь.

До вашої уваги:

  • Одноденні тури на джипах з Тернополя чи Львова.
  • Багатоденні тури на джипах (2, 3 та 4 дні).

Підбираємо найцікавіші об’єкти в Карпатах

Ворохта та її околиці, гірський масив Боржава, водоспад Шипіт, Вітрова електростанція та багато інших. Намагаємося спланувати тур так, щоб ви змогли побачити всю красу природи Карпат, познайомитись з цікавими об’єктами промислової архітектури, стародавньої тощо.

Джип тури, як Карпатське сафарі підійде як для одинаків, компаній, так і сімей з дітьми.

  • Маршрути по пересіченій місцевості. Ми познайомимо вас з околицями Львова, гірськими районами без складних перевалів.
  • Трофі-рейди або екстремальні маршрути. Ми будемо рухатись по майже розбитим та розмитим дорогам, стояти пліч-о-пліч та витягувати джипи з багна.

Але не турбуйтесь! Позашляховики гарно справляються, якщо їм трішки допомогти. Гарні враження будуть забезпечені. Ви будете насолоджуватись красою гір, робити гарні фото, спілкуватись з друзями. А чого тільки варті ночівлі в палатках, посиденьки коло багаття, цікаві розповіді та байки, яких так багато у цьому краю.

Давно мріяли відправитись на джипах по горам? У вас є прекрасна нагода вже зараз спланувати тур вихідного дня чи кілька денний тур на джипах з командою професіоналів. Замовте дзвінок, або пишіть чат.