Іване-Золоте – Заліщики

Пропонуємо вам одноденний сплав по р. Дністер.

Устечко – Заліщики

Пропонуємо вам дводенний сплав по р. Дністер.

Губин – Устечко

Пропонуємо вам дводенний тур по р. Дністер.

Устечко – Городок

Пропонуємо вам триденний сплав по р. Дністер.

Лука – Устечко

Пропонуємо вам триденний сплав по р. Дністер.

Нижнів – Лука

Пропонуємо вам чотириденний сплав по р.Дністер.

Ви хочете втекти від буденності, чудово відпочити, поповнити свій багаж позитивних емоцій та якісно провести час із сім’єю та друзями на Дністрі?

Команда AtomTravel пропонує захоплюючі тури по Дністру, мандрівки, які ви зможете додати до активу екстремальних турів, які збагатять вас емоційно та духовно, допоможуть повноцінно відпочити. У 2021 сплави по Дністру з Тернополя будуть особливими. Все тому, що над ними працювала команда однодумців, які точно знають як зробити відпочинок незабутнім. Ми підготували цікаві програми, розробили однo, двох, трьох та чотирьохденні сплави по Дністру з дітьми (сімейні тури), відпочинок великими дружними компаніями та цілими колективами. Вийдіть із зони комфорту і приготуйтеся до абсолютно нового хвилюючого досвіду сплаву по одній з найвеличніших річок у світі. Адже в сплав по Дністру відправляються тільки ті, хто цінує красу природи рідного краю та розуміє, що випробування водою та стрімкими потоками зміцнює силу духу, робить нас менш вразливими. Вже в перший день туру ви зрозумієте, що сплав по Дністру та відпочинок – це краще, що відбувалось з вами впродовж останніх кількох років.

Чому вам потрібен сплав по Дністру?

Сплави по Дністру – це романтична пригода, наповнена яскравими пейзажами Дністровського каньйону з великою кількістю пам’яток природи та архітектури. Дністровський каньйон – один із найцікавіших в Україні. Тут незвичний для решти території клімат, унікальна флора та фауна, самобутні села, в яких живуть привітні господарі та господині. Хочете поласувати екологічно чистими продуктами під час відпочинку та сплаву по Дністру? Тоді ви точно повинні відправитись в подорож разом з родиною та друзями. Це допоможе краще дізнатись одне одного, розкрити багатство внутрішнього світу, красу природи в долині Дністра. Впевнені, що такий відпочинок та власне сплав будуть незабутніми. Під час сплаву по Дністру у вас з’явиться час, щоб подумати про вашу місію, переоцінити те що з вами уже було і що може бути. Ви зможете спланувати справи на найближчі кілька років. Такий відпочинок на Дністрі буде максимально продуктивним під керівництвом наших досвідчених інструкторів.

Сплав по Дністру з дітьми – чудовий спосіб провести час в єднанні з природою.

Проведіть день під сонцем, сміючись з друзями та родиною, коли ви відчуваєте всі принади і захоплення від сплаву та відпочинку з дітьми на Дністрі. Лягайте спати під мільйоном зірок і прокинувшись рано вранці на березі річки зрозумієте цінність відпочинку на Дністрі, важливість час від часу ставати ближчими до природи, приділяти більше часу родині, та в першу чергу дітям. Ми зробили все, щоб вартість сплаву по Дністру не сильно вплинула на ваш сімейний бюджет. Основою того, що ми робимо, є неймовірні сплави по Дністру з Тернополя, що пропонують гостям доступ до мальовничих краєвидів і захоплюючих пригод. Якщо ж ви просто шукаєте швидку та веселу поїздку, відпочинок та сплав по Дністру, щоб насолодитися друзями та родиною відпочинком, та сплавом по Дністру, тоді наші одноденні поїздки – це один з найкращих способів отримати чудовий досвід. Впевнені, що наступного разу ви відправитесь в двох чи триденний тур, щоб побачити більше, адже ви вже будете знати чого очікувати та заздалегідь підготуєте фотоапарати та мобільні телефони, щоб за фільмувати відпочинок та сплав по Дністру.

Ідеальний варіант для компаній та колективів.

Сплави по Дністру – це найкраща нагода кілька днів відпочити від роботи, соціальних мереж, здійснити свою першу екскурсію, а може просто додати ще одну цікаву подорож до свого активу, або просто ще один цікавий маршрут, сплав з відпочинком на Дністрі до вашого активу цікавих подорожей та повноцінного відпочинку. Ми виділили місце саме для вас, будь ви зухвалим рафтинговим ветераном або любителем початківцем, який ніколи раніше не був учасником сплаву на Дністрі. Наш відпочинок включає в себе ночівлю в комфортних наметах на березі річки та смачні страви для гурманів. Чудовий сплав по Дністру за низькими цінами з нашою екскурсійною програмою сприяє веселому та спокійному відпочинку на лоні природи. Сплав по Дністру – це популярний спосіб випробувати віддалені і малозвідані місця Дністровського каньйону! Наша мета – перевершити ваші очікування в усіх аспектах сплаву по Дністру по невеликим цінам. Усі члени нашої доброзичливої, кваліфікованої та щирої команди стануть справжніми друзями для вас під час відпочинку та сплавів по Дністру.

Основні переваги сплавів по Дністру від команди Atom Travel:

 • Всі тури плануються під ключ. В них входить відпочинок та власне сплав по Дністру.
 • Ви можете розповісти нам про те, що хочете бачити, як відпочити, адже ви раніше милувались краєвидами, плануючи сплав по Дністру.
 • Обов’язково консультуємо, проводимо коротке заняття з техніки безпеки по сплаву по Дністру.
 • Плануємо сніданки, обіди, перекуси, вечері, відпочинок.
 • Трансфер входить у вартість туру, відпочинок та сплаву по Дністру.
 • Можливі сплави по Дністру на катамаранах, плотах, відпочинок.
 • Маршрути сплавів приблизні, вони легко корегуються при необхідності, як і сам відпочинок коло багаття, ми заздалегідь плануємо сплав по Дністру.

Зауважимо, що з вами будуть працювати сертифіковані інструктори, майстри спорту з рафтингу та туризму, які вже дано відмітили свої соті та двохсоті подорожі та екскурсії з групами, раніше планували сплави по Дністру, відпочинок.

Чому для сплавів по Дністру обирають нас?

Коли ми довіряємо своє життя та життя рідних та близьких людей інструкторам, то хочемо, щоб вони дійсно були надійними. Саме це запорука повноцінного безпечного відпочинку та сплаву. Нам довіряють, тому, що в нашій команді:

 1. Професійні інструктори. Наші знання, досвід та розуміння, накопичені за багато років сплавів по Дністру, пропонують веселий та корисний, а головне – безпечний сплав.
 2. Сучасне обладнання для сплаву. Чудовий сплав та відпочинок біля річки Дністер у поєднанні з використанням сучасного та ефективного обладнання подарує вам і вашим близьким величезну кількість позитивних емоцій.
 3. Зручний кемпінг. Ми пропонуємо найновіше спорядження для кемпінгу: сезонні спальні мішки, подушки, стільці для табору, водонепроникні сумки, намети на 2-4 особи, все що необхідно для повноцінного відпочинку та сплаву по Дністру.
 4. Досвід сплавів по Дністру не потрібен. Для участі в будь-якій з наших подорожей Вам не потрібно мати попереднього досвіду рафтингу чи кемпінгу. Ми пишаємося рівнем обслуговуванням клієнтів – від офісного персоналу до наших річкових гідів, тому з усіх сил намагаємось зробити вашу подорож безпечною, а відпочинок на Дністрі незабутнім.
 5. Пристрасть і відданість своїй справі. Наша компанія прагне відтворити первозданну та здорову річку Дністер, тому ми робимо усе можливе, щоб перешкоджати її забрудненню та вживаємо заходи для відновлення місцевих видів рослин та тварин.
 6. Відпочинок плануємо заздалегідь. Розробляймо маршрут сплаву, відпочинок на Дністрі та узгоджуємо з замовником.

Замовити відпочинок на Дністрі з палатками та сплав можна на сайті, попередньо ознайомившись з програмою обраного вами туру. Консультації надаємо безкоштовно, разом с вами можемо спланувати тур з відвідуванням обраних вами туристичних об’єктів. Сплануємо відпочинок та власне сплав вже зараз. Чекаємо на ваш дзвінок.