печера Млинки

Пропонуємо вам одноденний тур.

печера Оптимістична

Пропонуємо вам одноденний тур.

печера Млинки

Пропонуємо вам дводенний тур.

Хотинська фортеця, печера Оптимістична

Пропонуємо вам одноденний тур.

печера Кришталева, печера Оптимістична

Пропонуємо вам дводенний тур.

Кам’янець-Подільська та Хотинська фортеці, печера Оптимістична

Пропонуємо вам дводенний тур.

Печери Тернопільської області – одні з найцікавіших печер України. Це переважно карстові печери над якими попрацювала вода, а люди вже потім пристосували Поділля до екскурсій.

Побачити ці неймовірні створення природи ви можете приєднавшись до екскурсії, розробленої членами дружнього колективу туристичної компанії AtomTravel.

Екскурсії у печери, казкові підземелля

Найвідвідуваніші печери Тернопільської області, доступні для замовлення екскурсій:

  • Оптимістична – унікальна печера Поділля, найдовша в світі печера в гіпсах, занесена до Книги рекордів Гіннеса. Її довжина понад 260 км, а глибина 20 м. Тут зосереджено понад 20 ізольованих районів, пов’язаних між собою ходами.
  • Млинки – унікальна казкова печера Тернопільської області, вона має протяжність близько 35 км та захопливі кольорові стіни.
  • Не менш цікаві печери: Вертеба, Кришталева, Угринь, Самітника, Печерний храм.

Щоб замовити тур, ознайомтесь на сторінці з пропозиціями від команди AtomTravel, зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Ми доступні у мессенджерах ( Telegram, Viber), соціальних мережах (Фейсбук, інстаграм). Давайте планувати тури на вихідні в липні, серпні, екскурсії вихідного дня; вивчати пропозиції туроператорів на червень разом. Так ми зможемо досягнути бажаного результату – створимо ідеальні маршрути у серпні, червні, та будемо насолоджуватись кожним моментом відпочинку.