Величний Хом’як

Пропонуємо Вам одноденний похід українськими Карпатами.

Говерляна

Пропонуємо Вам одноденний похід українськими Карпатами.

Похід вихідного дня на Петрос

Пропонуємо Вам дводенний похід українськими Карпатами.

Лайтовий похід на Кукул

Пропонуємо Вам дводенний похід українськими Карпатами.

З камня на камінь

Пропонуємо Вам триденний похід українськими Карпатами.

Країна високогірних озер

Пропонуємо Вам триденний похід українськими Карпатами.

Активний відпочинок в Карпатах – це чудовий та незабутній відпочинок для всієї родини, друзів чи колег, однодумців. Що може бути краще, чим затишок, спокій, мальовнича природа гірських пасом? Тільки подумайте, ви стоїте такі маленькі, а навколо вони, вікові скелі! Це саме ті місця де хочеться підвести підсумок тому, що вже зроблено та поставити цілі на майбутнє. Досвідчені організатори походів та турів нашої туристичної агенції організують активний відпочинок в Карпатах, втілять в реальність будь-яку вашу ідею, ціна обговорюється індивідуально. Ви можете підібрати тури у гори з урахуванням ваших побажань.

В Карпатах відпочинок обійдеться недорого, тільки в тому випадку, якщо за розробку маршрутів та турів беруться справжні професіонали. Під час походу у гори обов’язково враховуються:

  • Вік та стать членів групи.
  • Досвід екскурсій, бажання спробувати щось нове.
  • Фінансові можливості та особисті побажання.
  • Фізичну підготовку.
  • Бажання піднятись у гори разом з досвідченими інструкторами.

Наприклад, можна відпочити в Карпатах дешево, уникаючи великих населених пунктів, ярмарок, платних стоянок, кемпінгів. При цьому можна готувати їжу на багатті, організувати самостійно розваги, заздалегідь продумати маршрут, щоб отримати естетичну насолоду від милування прекрасними гірськими пейзажами.

Відпочинок в горах України – це перш за все велична краса природи заходу нашої країни. Гори у цій місцині особливі, скелі високі, рослини буяють усіма барвами веселки.

Як ми плануємо відпочинок у Карпатах з Тернополя?

Відпочинок в горах відрізняється від відпочинку в рівнинній частині України тим, що ми повністю змінюємо формат побаченого. Степові та лісостепові ділянки повністю заміщуються листовими, хвойно-листовими та мішаними лісами, великі за чисельністю населенні пункти перетворюються у менші з зовсім іншою архітектурою.

Відпочинок у горах – це драйв, позитив, гарні враження від побаченого, пісні коло багаття, цікаві розповіді, гумор, розкладання наметів, міцний сон серед пахощів лісу, ранній підйом під дружній спів цикад та цвіркунів.

Дружна команда нашої туристичної агенції організує тур в гори Карпати з Тернополя для вашої родини, гурту чи колективу. Поїздка в Карпати з Тернополя планується заздалегідь. Обирається маршрут з запропонованих чи розробляється індивідуально.

Ви можете вказати туристичні об’єкти, які хотіли б відвідати, пам’ятки природи, які хочете побачити. Висловлюйте будь-які свої побажання, вони враховуються під час планування відпочинку.

Щоб відпочити в горах необхідна мінімальна фізична підготовка, лише в деяких випадках, коли плануються екстрим тури чи маршрути для спеціально підготовлених спортсменів, необхідні вміння та навички, що стосуються підйому в гори.

Походи у гори – активний відпочинок з користю!

Якщо ви хочете активно відпочити – відправляйтесь у гори з друзями, родичами чи колегами. Одно -, дво – та триденні походи допоможуть вам краще пізнати природу гірської частини України та випробувати свої сили під час активного відпочинку.

Для реалізації успішного походу на найвищу вершину Українських Карпат, гору Говерлу, по інших маршрутах високогір’я треба обов’язково мати гарне спорядження. Наші інструктори допоможуть вам правильно екіпіруватися, організують походи у гори на замовлення по індивідуально складеним маршрутам. Можете обрати будь-яку дату та рівень складності походу у гори.

Гори кличуть не тільки екстремалів, а й всіх хто хоче спробувати щось нове. Для школярів будуть цікаві тури на Полонинський хребет. Тут багато різнотрав’я та чорничників, які обов’язково оцінять любителі поласувати смачними лісовими ягодами. В Карпатах особливо комфортно влітку, коли в містах суцільна спека, а тут віє свіжістю та прохолодою, навколо буяють трави та поширюють навколо гарні аромати квіти.

Все життя мріяли побувати в Альпах? Почніть вже зараз, з гірського масиву Мармароси, адже саме їх називають Гуцульськими Альпами за карколомні стрімкі скелі та запаморочливо глибокі урвища. Гори – справжня любов, тут вражаюче красиво, скелі виблискують на сонці всіма барвами веселки, особливо мармур, сланець та інші гірські породи. Деінде залишились старі букові ліси, які сьогодні є унікальними для всього гірського району України. Такі походи у гори складно назвати прогулянками, бо це справжні тури, під час яких ви зможете милуватися прекрасними краєвидами та насолоджуватись кришталево чистим гірським повітрям.

Плануємо маршрути найдивовижніше Гірські вершини Карпат? Пропонуємо піднятись разом з нами на гору Пікуй. Там ми будемо милуватись вражаючими пейзажами навколишні гір, відвідаємо хребет Боржава та побачимо унікальне природне явище, неприступні скелі, названі Красною стінкою. Через розлогі полонини вирушимо до гірського масиву Чорногора, місцини, де до сьогодні можна побачити тіні забутих предків.

Кожен тур – це похід у гори, який буде кардинально відрізнятися від інших. Багато хто колекціонує такі походи і щороку вирушає знову і знову, щоб зарядитись позитивною енергетикою на цілий рік, до наступного літнього туристичного сезону.