фото похід у гори з рюкзаком - AtomTravel

Мрії збуваються, залишилось декілька тижнів і ви відправляєтесь на найвищу вершину українських Карпат – гору Говерлу. Що взяти з собою в похід? Яке спорядження повинно обов’язково бути, щоб не попасти впросак?

Якщо ви відповідальна особа, то під час підготовки до сходження на Говерлу обов’язково прочитайте, що взяти з собою в похід на Говерлу щоб повернутися додому без ушкоджень.

На Говерлу взяти треба все найнеобхідніше. Пропонуємо короткий чек лист для мандрівників, які розуміють наскільки важливо взяти у похід на Говерлу усе необхідне, особливо якщо це неможливо купити.

Пакуємо рюкзак: що не можна забути взяти у похід на Говерлу

У першу чергу треба взяти з собою в похід теплі речі. Говерла не пробачає необдуманих вчинків. Погода у горах така рандомна. Зранку може йти дощ, а вже опівдні буде спекотно. Для цього регіону характерні часті перепади температур. Як у травні, так і у червні на вершині гори може бути сніг, сильний вітер чи дощ.

Окрім футболки та верхнього одягу обов’язково візьміть з собою дощовик. Колір не важливий. Головне щоб він захищав вас від дощу. Похід у гори повинен бути комфортним, наскільки це можливо. Радимо взяти шарф та термофутболку. Склавши рюкзак перегляньте його ще раз. Зайві речі брати не варто. Комплектів одягу для походу  та підйому на Говерлу повинно бути два – один для підйому у гори, інший – для спуску.

фото речі для походу на Говерлу - AtomTravel

Речі треба пакувати у зручний рюкзак. Міська сумка для сходження у гори не підійде! Коли попереду буде Говерла та декілька кілометровий підйом ви пошкодуєте, що за плечима сумка, а не рюкзак. Похід перетвориться у муки, з’явиться банальне бажання повернутись назад.

Останніми покладіть у рюкзак окуляри від сонця та головний убір, особливо якщо відправляєтесь з друзями влітку.

Часто виникає бажання взяти з собою у похід якісь звичні для нас міські засоби захисту від спеки, дощу, елементи комфорту. Стоп! Ніяких парасольок на Говерлу не беремо, а тим паче сумок для косметики, валіз на колесах не повинно бути. Рюкзак для особистих речей має бути обов’язково зручним, бажано темного кольору. Не забудьте взяти у похід на Говерлу зручне взуття.

Обов’язкове не туристичне спорядження для підйому у гори

Речі, які не є туристичними, але без них під час походу не обійтись обов’язково що стануть у пригоді під час підйому на Говерлу. Що треба взяти з собою в похід, щоб не відчувати дискомфорт?

  •         Під час сходження на Говерлу не буде жодного супермаркету чи магазину, тому обов’язково потрібна пляшка води.
  •         Для легких перекусів підійдуть снеки або сухе печиво, наприклад, «Марія». Воно калорійне, сухе та смачне. Похід з ним буде більш продуктивним.
  •         Крем від загару. Під час сходження у гори не буде місця щоб сховатись від променів сонця, тому радимо взяти крем, та перед походом радимо кілька разів нанести на обличчя та відкриті ділянки рук, шиї захисний крем від сонця.
  •         Подбайте про особисту аптечку, яку треба обов’язково взяти на Говерлу. Ми завжди беремо з собою у похід на Говерлу стандартний набір медичних препаратів, але якщо вам потрібні ліки зі спеціального списку, призначені лікарем чи ви занадто чутливі до загальних препаратів, подбайте про них у поході самі. Радимо взяти у похід тільки необхідні ліки.
  •         В переліку специфічного спорядження обов’язково повинні бути палки для трекінгу. Їх можна орендувати біля підніжжя. Ми завжди радимо брати їх з собою. Трекінгові палки чудово зменшують навантаження на суглоби коліна, з ними зручно, похід на Говерлу буде більш безпечним.

Під час планування турів обов’язково продумаємо місця стоянок та налагоджуємо харчування, заздалегідь все плануємо. Але якщо у вас є особливі побажання, чи хочеться взяти з собою щось смачненьке та солоденьке, покладіть його до рюкзака. Похід на Говерлу – це цікава подія, не зіпсуйте враження великою кількістю непотрібних речей.

Тепер ви знаєте, що взяти з собою в похід, дзвоніть ми вас запишемо у групу, яка відправляється на Говерлу найближчим часом.

Залишити відповідь