Петрос

Крутий східний схил цієї вершини з видом на Говерлу та не менш круті схили з інших сторін. Прекрасний вид на Близниці та містечко Ясіня яке стелиться в долинці. Тут на вершині також є великий металевий хрест та будиночок в якому можна сховатись від вітру чи дощу.

фото похід на гору Петрос - AtomTravel

Гутин-Томнатик

Вершина яка стоїть в стороні від основного маршруту Чорногірського хребта і не всі йдуть на неї а тре тому що це як оглядовий майданчик на висоті дві тисячі метрів. Одне з найкращим місць для зустрічі ранкового сонця його перших променів, та споглядання заходу втомленої, почервонілої зірки. Ще й як бонус біля підніжжя гори озеро Бребенескул з його кришталево чистою водою.

фото похід на гору Гутин-Томнатик - AtomTravel

Піп-Іван Мармароський

Вузька стежка і круті схили, з права Румунія зліва Україна та Мармароський льодовик який досить тривалий час там стоїть навіть можна побачити й в теплу пору доби а то й спуститись до нього і пограти в сніжки, та спостерігати Румунські карпати вдалині.

фото похід на гору Піп Іван Мармароський - AtomTravel

Хомяк

Особливістю Хом’яка є можливість спостерігати пейзажі, які по своїй протяжності перевищують всі інші вершини. Тут з однієї сторони бачимо гірський хребет Явірник, з іншої вершину гори Синяк. А на задньому плані спостерігаємо Чорногірські вершини – г. Петрос (2020 м.) І г. Говерла (2061м).

Вважається, що Хомяк має найбільш правильну форму ніж всі гори в Карпатах. Він стоїть рівно конусом, за що деякі порівнюють його з пірамідою Хіопса.

фото похід на гору Хомяк - AtomTravel

Пікуй

Найвища вершина Верховинського хребта з його конусоподібною верхівкою. Оздоблена мальовничими скелями та стрімкими урвищами. В Львівській області немає конкурента по протяжності краєвидів з цієї вершини.

фото похід на гору Пікуй - AtomTravel

Залишити відповідь