Цей рік був достатньо неформальний у всіх нас, чи не так? Ми декілька місяців всією країною сиділи на домашньому карантині, лише через три місяці він почав повільно послаблюватись. Саме час задуматися про власне здоров’я та здоров’я своєї родини – замовити тур, спланувати відпочинок на Дністрі. Мандрівка чаруючими красотами рідної країни наповнить вас енергією та натхненням. Поставте мобільні гаджети на режим «не турбувати», вдихніть свіже чисте повітря та пориньте в цю невеличку подорож разом з нами. У природи є відповіді на все.

Дністер – це чудове місце для відпочинку всією родиною, з друзями та колегами. Такий відпочинок стане яскравим продовженням незапланованого відпочинку, а якщо у вас скоро відпустка, то можете не сумніватись – відпочинок на Дністрі.

Відпочинок на Дністрі – втеча від цивілізації

Стрімка урбанізація та технологічний прогрес захопили наші життя, особливо це відчувається жителями міст. Їх самопочуття часто гірше, ніж жителів сільських місцевостей.

Саме тому так хочеться на Дністер, відпочити від гаму та шуму міста. Чому це так важливо для нас?

  •       Чисте повітря, вода, рослинність, сонце, відсутність шкідливих вихлопів та шуму – це безумовно якнайкраще впливає не тільки на психологічний стан, а й на стан дихальної, серцевої систем. В долині Дністра чисте повітря, яке надихає на творчість.
  •       Свіже повітря насичує організм киснем, активізує роботу мозку, допомагає позбутися від хронічної втоми та стресу, допомагає налаштувати режим сну та активізує обмінні процеси організму.
  •       Природа долини Дністра – це джерело гарного загального стану, гармонія та баланс.

Всі ці відчуття ви зможе випробувати на собі під час одно чи дводенного туру, відпочинку на Дністрі.

Особливості відпочинку на Дністрі

Тур по Дністру – це відпочинок, доза позитивних емоцій та спокою. Кришталево чиста вода Дністра, цілюще повітря, мальовничі краєвиди. Ми маємо багаж з більш ніж 500 успішних турів, та тисячі задоволених клієнтів, які повертаються до нас знову і знову. Кожен тур, відпочинок на Дністрі є неповторним та оригінальним. Все тому, що ми не стоїмо на місці та вдосконалюємось для вас.

Як проходить відпочинок?

Кожен день туру включає сніданок, перекус та вечерю, сплави річкою на катамаранах від селищ до селищ, прогулянки цікавими місцями, включаючи Джуринський водоспад та огляд різних історичних пам’яток. Для тих, хто ще ніколи не мав досвід ночівлі під зоряним небом, ви повинні обов’язково зажити це. Романтика, почуття єднання з природою, свіже повітря Дністра, чаруюче небо, покрите незліченною кількістю сяючих ліхтариків.

Термін «відпочинок на природі, на Дністрі» у всіх викликає різноманітні асоціації та враження, адже у кожного з нас є своє особливе укорінене уявлення про виїзди за місто, пікніки під відкритим небом, ночівлі в наметах.

Ви можете обрати тривалість подорожі, маршрут, виразити свої особисті побажання та думки щодо того, яким ви бачите свою майбутню подорож. Ми зробимо все, щоб ви залишилися спокійними, а відпочинок на Дністрі став найяскравішою подією цього року.  Тур по Дністру з Тернополя один із найцікавіших. Ми вже спланували його для вас!

Залишити відповідь